Kosmetický biostimulační laser Merllin Plus

 • Kosmetický Laser Merllin je nový biostimulační laser, který oddaluje stárnutí pokožky a tvorbu vrásek. U pleti poškozené vlivem slunečního záření, kouřením a působením znečištěného ovzduší je velmi účinným prostředkem k obnovení elasticity kůže. Pleť se celkově zklidní, zlepší se její vzhled, vypne se, vyhladí a dosáhne se odstranění drobných defektů. Velmi účinně bojuje proti všem formám akné, hojí opary atd. Laser zaručuje dostatečný průnik paprsku do takové hloubky, ve které působí na buňky a nutí je k jejich rychlé obnově. Aplikace není bolestivá a používá se při ní speciálních brýlí na ochranu očí.

  Ošetření tímto kosmetickým laserem doplňuje speciální laserová kosmetika, která pomocí působení laseru vstřebává energii do obsažených látek a zrychluje tak hojení kosmetických vad.
   

  a)Laserová kosmetika obsahuje speciální gely a krémy (laserový akné gel Merllin, laserový biostimulační gel Merllin aj. Gely jsou na domácí použití, které používáte ráno i večer. Gelům se říká laserové kosmetologikum, a díky nim se pravidelným používáním, prodlužuje působení laseru.

  Cena 1 minuty laser: 12 Kč
  Cena gelu: 590 Kč
  Permanentka: 12 návštěv laseru po 10 min. + gel = 1.790 Kč ( 2 x 10 min. laseru je zdarma )


  b)Dále nabízíme laserové ošetření čistým Collagenem Palatine

  Collagen Palatine je určen pro všechny typy pleti. Tento přípravek využije každý, koho trápí vrásky a kdo má pleť dehydrovanou, suchou a bez energie.

  Cena 1 min. laser: 10 Kč
  Cena gelu: 990 Kč
  Permanentka: 12 návštěv laseru po 10 min. + gel = 2.190 Kč ( 2 x 10 min. laseru je zdarma )


Napište nám

Máte nějaký dotaz nebo se chcete objednat? Neváhejte nám nezávazně napsat, odpovíme Vám co nejdříve to bude možné.


  © 2024 akstudio.eu všechna práva vyhrazena.