Diamantová vakuová mikrodermabraze

Toužíte po jemné, sametové pleti. Zvolte vakuovou MD. Zmírňuje příznaky stárnutí kůže, úspěšně léčí akné a pigmentové skvrny způsobené slunečním zářením. Může odstranit i drobné jizvy a rozšířené kožní póry. To vše bez bolesti, anestezie a časové náročnosti.

Co je to mikrodermabraze (MD) a k čemu se používá

MD je jedním z kosmetických zákroků, kterým si můžete naprosto bezbolestně nechat vyhladit, a tím pádem i omladit vaši pleť na obličeji. MD spolehlivě redukuje obličejové vrásky, a také umí odstraňovat drobnější jizvičky.

Zákrok je vhodný jak pro muže, tak pro ženy a pro všechny typy pleti. MD  funguje na bázi mechanického peelingu a nahrazuje starší metodu dermabraze. Broušení pleti se provádí speciálními hlavicemi, které mají na konci hlavice s diamanty různých hrubostí. Povrch obličeje je jemně „zbroušen“ a všechny odumřelé buňky jsou spolu s vrchní částí kůže odsáty. Po celkové proceduře, jsou na obličej po důkladném očištění, naneseny kosmetické přípravky, které se snáze vstřebají do pokožky a mohou jí tak rychleji dodat potřebné živiny. V průběhu aplikace je také příznivě stimulována produkce kožního kolagenu, rozproudí se lymfatický systém, čistí se ucpané póry a zvyšuje se celkové prokrvení kůže.

Celý zákrok je samozřejmě bezbolestný, bez vedlejších účinků a také dostatečně rychlý, takže se nemusíte bát, že si budete na celou kůru muset vyhradit mnoho času. Těsně po aplikaci může být pleť mírně zarudlá, ale bez otoků.

Zákrok se doporučuje podstoupit více než jedenkrát, ale záleží především na stavu,ve kterém se vaše pleť nachází – starší pleť potřebuje důkladnější obnovu. Nejlepší je vše konzultovat s kosmetičkou a posléze určit, v jaké míře by opakování zákroku mělo být.

Samostatná mikrodermabraze

Post:up:

 • Odlíčení
 • Mikrodermabraze celého obličeje
 • Závěrečné ošetření

Cena jednotlivého ošetření: 650 Kč / cca 30 min

Mikrodermabraze nám otvírá bránu do pleti a my bychom měly tu bránu také uzavřít. Nejlépe tak, že aplikujeme na pleť masku a pod ní ampulku nebo sérum.

 • krémovou, nebo gelovou  masku: + 100 Kč
 • gumovou-prachovou masku: + 190 Kč
 • arganovou masku: + 270 Kč
 • biocelulozovou masku: + 300 Kč
 • ampulka: 60 Kč
                                                                                   

Poté už je to jako stavebnice, kterou si sestavíte sama, např.:

 • Mikrodermabraze: 650 Kč
 • Gumová maska   190 Kč
 • Ampulka               60 Kč

Celkem 900 Kč / cca 45 min
 

Možnost zvýhodněné ceny při koupi 5 ošetření  – permanentka:

 • Cena při jednorázovém ošetření 650 Kč
 • Cena kúry:  4 x 650 = 2.600 Kč : 5 = 520 Kč za jedno ošetření)

Kosmetické ošetření s mikrodermabrazí

Postup:

Kosmetické ošetření viz Kosmetika, jen před hlubokým čištěním provedeme mikrodermabrazi  a dále pokračujeme  stejně jako při základní kosmetice.

Jak dlouho přetrvá výsledný efekt a co můžete očekávat od mikrodermabraze?

Výsledky MD jsou efektivní, působí na pleť také velmi relaxačním účinkem, a proto, pokud budete tento zákrok podstupovat častěji, vaše kůže bude hladší, bude mít zdravější vzhled a pokud trpíte akné, po tomto zákroku se budou problémy zmírňovat. Různé skvrny vzniklé od slunce, drobné jizvičky a jiné vady budou spolehlivě redukovány.

Někdy je MD také doporučována jako léčebná metoda chronického akné. Pleť je po proceduře odolnější vůči vnějším vlivům prostředí, které na ni denně působí, zpomaluje stárnutí. V podstatě jde o účinné, hloubkové vyčištění pleti. Ačkoli je výsledek patrný ihned po absolvování prvního sezení, předpokládá se, že toto sezení nebude jediné a zákrok podstoupíte vícekrát. Poté (alespoň po 4-5 sezeních) můžete zaznamenat výsledek mnohem výraznější. Často se doporučuje kúru opakovat jednou týdně či jednou za čtrnáct dní a poté občasně absolvovat kúru udržovací (alespoň 6 týdnů po intenzivní kúře).

Doba ošetření: 90 min
Cena: základní kosmetické ošetření 1.150 Kč + MD 250 Kč = 1.400 Kč

 


Napište nám

Máte nějaký dotaz nebo se chcete objednat? Neváhejte nám nezávazně napsat, odpovíme Vám co nejdříve to bude možné.


  © 2024 akstudio.eu všechna práva vyhrazena.