Suchá přístrojová (medicinální) pedikúra

Přístrojová suchá medicinální pedikúra si získává stále více příznivců. Jde o významnou pomoc při prevenci a péči o naše nohy. Přístrojová pedikúra je často mezi lidmi nazývána jako suchá pedikúra. Při tomto ošetření se nohy opravdu nenamáčejí! Nohy se jen obrušují a ztvrdlá kúže se neodstraňuje skalpelem. Proto nedochází ke zranění, které je nebezpečné obzvláště u diabetiků!!! A to jsou hlavní rozdíly ve srovnání s mokrou pedikúrou!!

Postup:

Na počátku ošetření jsou nohy postříkány dezinfekčním roztokem. Samozřejmě, uzná-li pedikérka nebo je-li to výslovné přání zákazníka, je možné nohy krátce omýt ve vaničce nebo otřít vlhkým ubrouskem a poté dezinfikovat. Následuje úprava nehtů, kůžiček kolem nehtů a úprava plosky nohy frézami, tedy broušením. Pracovním nástrojem je vysokootáčková fréza s vlastním odsáváním, na kterou se nasazují různé pracovní nástavce. Pedikúra prováděná tímto přístrojem je maximálně šetrná, bezbolestná, nekrvavá a je zde výrazně snížena možnost poranění. Tím, že kůže není rozmáčená, je zajištěno přesnější a účinnější ošetření. Pro kůži je to přirozenější ošetření, na které pak reaguje tak, že nevytváří další otlaky a stávající se již nezvětšují. Tím se prodlužuje doba potřeby dalšího ošetření!

Ušetřete:

U suché pedikúry je možná vyšší cena za ošetření, ale počítejte s tím, že nemusíte chodit každý měsíc! Díky tomu se ošetření stává levnější, než mokrá pedikúra.

Doporučujeme:

Medicinální pedikúru by měli navštěvovat především lidé s neuropatií (snížená citlivost nohy vůči bolesti), u kterých je velké riziko poranění při provádění klasické pedikúry (mokrou cestou). Ošetření má také velký význam pro rizikové skupiny lidí s onemocněním žil či tepen dolních končetin, s lupénkou nebo cukrovkou, pro které není klasická pedikúra doporučována.

Velkou předností přístrojové pedikúry je dokonalá hygiena!! Suchou pedikúru musíte vyzkoušet samy, abyste poznali, jak je to příjemné a pro Vaše nohy prospěšné ošetření:)

Cena

Cena: od 480Kč (viz ceník) / 30-60 min (délka procedury záleží na stavu nohou)


Napište nám

Máte nějaký dotaz nebo se chcete objednat? Neváhejte nám nezávazně napsat, odpovíme Vám co nejdříve to bude možné.


    © 2024 akstudio.eu všechna práva vyhrazena.