O nás

Jmenuji se Alice Kolářová a jsem vystudovaná zdravotní sestra. Jako kosmetička pracuji již od roku 1997 a svoji práci mám moc ráda. Díky mé profesi jsem mezi zákaznicemi našla spoustu přátel a kamarádek.

Mé zdravotní vzdělání se ke kosmetice opravdu hodí, často se zdravotní problém odrazí na kvalitě pleti a společně hledáme řešení jak stav pleti zlepšit.

Mojí pravou rukou je kosmetička Terka Gollová (Kubíčková), je to zkušená kosmetička, pedikérka a manikérka. Je šikovná, příjemná, empatická, práce je jejím koníčkem a zákaznice se k ní rády vracejí.

Pokud chcete dát tu nejlepší možnou péči i svým nohám, svěřte je do péče Terezce, která Vám je ošetří suchou pedikúrou. Terka, která maturovala v oboru kosmetika, pedikúra, manikúra v roce 2008, stále chodí na doplňkové kurzy, aby odváděla dokonalou práci. Pokud máte problém se zarostlými nehty, aplikuje vám nehtová rovnátka. Díky této metodě vás zbaví bolestivého problému.Další služby, které Terka nabízí je kosmetické ošetření, manikúru, P-shine (přírodní japonská technika ke zpevňování nehtů) nebo shellak na ruce i nohy (speciální lak, který se zapéká v UV lampě). Při její práci je samozřejmostí pečlivost a dodržování vysokých hygienických standardů. 

Další důležitou členkou našeho týmu je vystudovaná masérka ve zdravotnictví Zuzka Kofnovcová. Díky znalosti anatomie se zaměřuje na konkrétní problémy nebo omezení. Pro každého klienta volí individuální přístup a zároveň se na problém dívá komplexně. Poradí si i s „vyhozeným“ žebrem, nebo s problémem v oblasti SI skloubení. Zuzka také provádí ruční lymfatické masáže. Její práce je pro ni potěšením a klienti vždy odcházejí spokojeni. 

Kreativní a nápaditá manikérka Martina Střechová se postará o Vaše nehty na rukou a namaluje Vám na ně vše, co si budete přát. Pokud nemáte jasnou představu, nechte design nehtů na ni, její práce je vždy originální a u zákaznic slaví úspěchy. V nabídce má gelové nehty nebo shellak, záleží jen na Vás, pro co se rozhodnete.

Permanentní make-up u nás nabízí kosmetička Bára Novotná, která je ve své profesi velmi úspěšná. I já mám její služby vyzkoušené. V nabídce najdete permanent obočí, horních i dolních očních linek a rtů. S Bárou spolupracujeme již od roku 2009 a máme řadu spokojených zákaznic, které se k ní rády vracejí.

Poslední, ale neméně důležité členky našeho týmu, jsou recepční, které svým milým přístupem pomáhají k tomu, aby se u nás zákazníci cítili co nejlépe. Když navštívíte naše solárium, poradí Vám s výběrem solární kosmetiky, s délkou opalování a zodpoví i jakékoliv jiné dotazy a přání.

Tohle je náš tým, vítejte! 🙂

P.S. brzy se rozrosteme o další posily v kosmetice:)✊

Naše studio (omlouváme se za staré fotky, polepším se:)studio prošlo úpravou)


Napište nám

Máte nějaký dotaz nebo se chcete objednat? Neváhejte nám nezávazně napsat, odpovíme Vám co nejdříve to bude možné.


    © 2024 akstudio.eu všechna práva vyhrazena.