Rovnátka na zarostlé nehty

Máte problém se zarostlými nehty? Můžeme vám pomoci, po aplikaci špon, už nebudete muset podstupovat bolestivé zákroky na chirurgii. Je to bezbolestná metoda, která vás nijak neomezuje v každodenním životě. Je vhodná i pro děti a diabetiky a nemá téměř žádné kontraindikace. Špona se každých 6 neděl musí vyměnit za novou, špona s nehtem roste. Léčba trvá necelý rok, ale pak už konečně budete mít klid od zarostlých nehtů!

Co jsou to rovnátka nebo-li nehtové špony?

Rovnátek existuje několik druhů a pro každého je vhodný jiný typ. Některá jsou plastová, některá plastová s drátkem, některá celokovová. Do konce se dají ozdobit i třpytivým kamínkem, takže s tím v létě uděláte ještě parádu.

Vyhněte se chirurgovi, vsaďte na rovnátka!

Častá chyba pedikérek, ale i zákazníků je hluboké vystřihávání nehtu, v hloubce zůstane ostrá část nehtu, která způsobí následně zánět. Vystřihávání způsobuje zúžení lůžka, tedy cesta pro rostoucí nehet se tím zmenšuje a problémy se postupně zhoršují. Při částečném i úplném odstranění nehtů se velice často poškodí lůžko a nehet vyrůstá deformovanější než předtím, v lepším případě roste úplně stejně jako předtím a opětovně začne zarůstat. Konzervativní řešení je vždy lepší, než chirurgický, velmi bolestivý zákrok.

Správné rovnání nehtů je tedy nechat nehet přerůst!! K tomu nám napomůžou rovnátka, nebo špony, které udávají směr růstu. Rovnátko táhne kraj nehtů nahoru, lůžko má tedy možnost se postupně rozrůst a nehet zpět již nezapadne.

Aplikace je snadná a bezbolestná

Před samotnou aplikací špony se musí provést přístrojová, tzv. medicinální pedikúra – což je kompletní ošetření nohou. Při ní se vybrousí veškeré ostré části nehtu, nehet se uvolní a očistí a teprve pak se nasadí rovnátko. Pedikúra je příjemná záležitost, která nebolí a při které si odpočinete. Navíc po ní budou nehty perfektně připravené.

Samotná aplikace je zcela bezbolestná, pouze u lidí, kteří mají akutní zánět, je potřeba počítat s nepříjemnými pocity. Rovnátka na nehty fungují podobně jako ta na zuby (musí se přestavit celá dáseň), tedy jde o to, že se přestaví postupně celé lůžko, na kterém nehet leží.

Cena

Aplikace jedné špony: 450 Kč  + 580 Kč pedikúra (1,030 Kč)
Cena špony při každé další návštěvě je 350 Kč + 580 Kč pedikúra (930 Kč)


Napište nám

Máte nějaký dotaz nebo se chcete objednat? Neváhejte nám nezávazně napsat, odpovíme Vám co nejdříve to bude možné.


    © 2024 akstudio.eu všechna práva vyhrazena.