Kosmetické ošetření

Pracujeme s německou luxusní kosmetikou JANSSEN Cosmeceutical. Produkty jsou vyráběny podle přísných evropských norem a kvalita je mimo jiné garantovaná certifikátem ISO 9001, který je každoročně obhajován. Celý sortiment produktů má atesty EU a samozřejmě výrobky odpovídají obecně platným předpisům, které se vztahují na kosmetické prostředky. 

V současné době JANSSEN Cosmeceutical dodává své výrobky do 60-ti zemí světa.
 

Varianty kosmetického ošetření:

1) Základní kosmetické ošetření

Ošetření zahrnuje: odlíčení, enzymatickou masku (uvolnění pórů před hlubokým čištěním a odstranění odumřelé rohoviny), hluboké čištění pleti pomocí expresoru (tzv. očko, nepohmožďuje okolní tkáň a má větší efekt než čištění rukama), jsou-li na pleti mílie– odstraníme je (bílé kuličky tvořené z tukových látek a odumřelých buněk se odstraňují sterilní jednorázovou jehličkou, vypichování není bolestivé), úprava obočí, masáž obličeje, krku a dekoltu. Během ošetření používáme gelové koncentráty vhodné pro daný typ pleti, aplikace masky ke zklidnění pleti (krémová, gelová ), je-li třeba použijeme ke zklidnění laser, závěrečný krém a jednoduché líčení.

Cena: 1.150 Kč (viz ceník)

2) Kosmetické ošetření dospělých bez masáže

Toto ošetření více využívají muži, liší se jen tím, že po čištění pleti se rovnou nanáší maska a vynechává se masáž. Popis ošetření viz Základní kosmetické ošetření.

Cena: od 1.050 Kč (viz ceník)

3) Kosmetické ošetření mladistvých

Ošetření zahrnuje odlíčení, enzymatickou masku, hluboké čištění pleti pomocí expresoru (tzv. očko, nepohmožďuje okolní tkáň a má větší efekt než čištění rukama), jsou-li na pleti mílie – odstraníme je (bílé kuličky tvořené z tukových látek a odumřelých buněk se odstraňují sterilní jednorázovou jehličkou, vypichování není bolestivé), úprava obočí, během ošetření používáme gelové koncentráty vhodné pro daný typ pleti, základní masku na zklidnění pleti, laser, nalíčení – nanesení  makeupu na podrážděnou pleť (podle přání zákazníka).

Cena: 750 – 900 Kč (viz ceník – cena se odvíjí od rozsahu akné, jiná cena je při čištění jen určité části obličeje a jiná při rozsáhlém čištění. Přesto je cena snížená, protože se jedná o nevýdělečné!)

4) Pánské kosmetické ošetření

Pánské kosmetické ošetření se provádí stejně jako dámské nebo kosmetické ošetření mladistvé pleti, ale většinou se neprovádí masáž obličeje, a proto se cena snižuje.

U mužů odstraňujeme chloupky na uších a v uších, upravujeme obočí – často vytrháváme dlouhé obočí a mezi očima (vše po poradě se zákazníkem).

Pokud je pánská kosmetika s masáží, cena je stejná jako základní kosmetické ošetření. Viz  Základní kosmetické ošetření.

Cena: od 1.050 Kč (viz ceník)


Napište nám

Máte nějaký dotaz nebo se chcete objednat? Neváhejte nám nezávazně napsat, odpovíme Vám co nejdříve to bude možné.


    © 2024 akstudio.eu všechna práva vyhrazena.