Exfoliace

Exfoliace ji speciální metoda založená na ošetření pleti ovocnými kyselinami (směs přírodně identických ovocných AHA kyselin: kyselina glykolová, jablečná a citrónová. Intenzivní péče může odstranit i hlubší nerovnosti na povrchu kůže, dále pigmentace, skvrny, jemné vrásky a prozáří unavenou, bledou pleť.

Výsledek je rychle viditelný. Pleť vypadá mladší, má stejnoměrný svěží povrch. Je dovoleno používat jako intenzivní peeling pouze technicky zkušeným a vyškoleným kosmetičkám. Zkušená kosmetička rozhodne, po důkladné anamnéze o koncentraci a době působení jednotlivých  speciálních produktů. Kromě toho musí zajistit odpovídající  následná opatření. Především bezpodmínečnou ochranu proti slunci pro čerstvě ošetřenou pokožku po exfoliaci.

Po ošetření je pleť vláčná, dobře hydratovaná, prokrvená, má jemné a rovnoměrné póry. Povrchové rohovinové buňky tvoří s hydro-lipidním filmem ochrannou bariéru proti okolnímu prostředí. Bohužel vnější negativní vlivy na pokožku pravidelně útočí a zanechávají na ni nevzhledné stopy.

Nejvýraznějšími stopami po létě jsou tmavé PIGMENTOVÉ SKVRNY A DROBNÉ SUCHÉ VRÁSKY. Nevyvážená strava a život plný stresu jsou příčinou KOMEDONŮ, VŘÍDKŮ A MASTÍCÍ SE PLETI.

Existuje mnoho důvodů,  proč použít k ošetření pleti EXFOLIATION SYSTEM.

Kromě toho, kosmetické přípravky, jako jsou koncentráty, krémy a masky optimálně fungují pouze v případě, že kůže je ideálně připravena. EXFOLIATION SYSTÉM zvlášť důkladně umožňuje prostupu následně užitých aktivních látek hluboko do pleti. Vysoce aktivní a intenzivní peeling vytváří ideální pleť přesně podle přání zákaznice.

Exfoliation systém je možné provádět pouze od podzimu do jara 1x za 7-10 dní

Ideální je čtyřtýdenní kúra, kdy každý týden zvyšujeme koncentraci kyselinky! Na domácí péči doporučujeme přípravky ke zvýšení hydratace a hlavně UV ochrany např. FACE GUARD (UV 30 – 440 Kč)

Cena

Druhy ošetření Cena
1 ošetření (30 min.) 690 Kč
INTENZIVNÍ 4 TÝDENNÍ KŮRA – při zakoupení celé kúry ušetříte: 360 Kč  2.400 Kč
KÚRA VČETNĚ PŘÍPRAVKU FACE GUARD – 670Kč (UV 30)      3.090 Kč
Pokud budeme při kosmetickém ošetření provádět i exfoliaci (1.150 Kč kosm.+ 500 Kč) 1.650 Kč

Napište nám

Máte nějaký dotaz nebo se chcete objednat? Neváhejte nám nezávazně napsat, odpovíme Vám co nejdříve to bude možné.


    © 2024 akstudio.eu všechna práva vyhrazena.