Vyhlazení vrásek kolem očí

Trápí vás vrásky v očním okolí? Přípravky Janssen Cosmetics –  Inspira med vám mohou pomoci je viditelně zredukovat. Výsledky je možné vidět už po 8 týdench. 

Před

Po 8 týdnech při používání níže uvedených přípravků řady Janssen Cosmetics –  Inspira med 

Péče na noc

Na noc naneste po očištění pleti  4135 Youth Presevere Serum – koncentrát na omlazení pleti a přes něj 4125 Youth Preserve Cream – intenzivní reparační krém (popis přípravků viz níže)

Péče na den

Na den naneste po očištění pleti 4135 Youth Presevere Serum – koncentrát na omlazení a přes něj 4129 Premium AGE Protector SPF 30 – denní ochranný a regenerační krém  (popis přípravků viz níže)

Kosmetické přípravky

4135 Youth Presevere Serum (750 Kč)

Koncentrát vhodný pro náročnou pokožku na prevenci stárnutí. Zabraňuje poškození na molekulární úrovni, chrání buňky a mitochondrie a zpožďuje zkracování telomerů. Má vliv na zjemnění vrásek, snížení jejich hloubky, zvýšení hustoty kůže a chrání před škodlivým UV zářením.

4125 Youth Preserve Cream (750 Kč)

Krém nové koncepce s velmi aktivní stimulací lipidů na udržení mladosti a vitality. Zvýšením přísunu hyaluronové kyseliny a aktivací reparačních enzymů zlepšíme syntézu kolagenu a tím chráníme telomery. Zvláštností je vysoce účinná látka RSL (Reparační stimulace lipidů). Přípravek prokazatelně chrání kožní buňky před oxidačním stresem, zabraňuje předčasnému poškozování telomerů (jsou koncové části chromozomů) aktivací telomeráza. Peptidy z rýže zvyšují účinky opravných enzymů. Vnější vlivy (oxidace a UV záření) způsobí menší poškození genetického materiálu. Buňky jsou posílené a mají i delší životnost. Omlazující krém má také regenerační účinek na kožní tkáně. Je to vidět na redukci jemných vrásek, zvýšení hustoty a tloušťky kůže. Krém má obsah tuku 29% a používá se k oživení náročné pokožky. Je ideální pro ženy, které chtějí vydatnější péči.

4129 Premium AGE Protector SPF 30 (750 Kč)

Požadavky na anti-aging přípravky se stále zvyšují. Proto Inspira vyvíjí stále účinnější a aktivnější přípravky, s jednoduchou a rychlou aplikací. Výsledkem je také Multi Action Cream s extra vysokým účinkem a minimální péčí. Vyhlazuje jemné linky a vrásky a zároveň chrání proti předčasnému stárnutí pleti v jediném kroku. Bylinné přísady chrání před cévní dilatací a zlepšují stav červených skvrn na kůži. I stařecké skvrny se značně zmírní a projasní, rozšířené póry se zúží a normalizuje se mazotok. Pleť je viditelně hladší. UV filtry ji chrání proti předčasnému stárnutí a zároveň zanechávají zdravý jas a tón na pleti.

Prodej kosmetiky v našem kosmetickém studiu 

Pleťovou kosmetiku značky Janssen můžete zakoupit v našem studiu AK:

Nové náměstí 1370/11, Praha 22 – Uhříněves 

Pokud nemáte cestu kolem, nevadí. Objednávat můžete i telefonicky, sms nebo mailem. Neváhejte nás kontaktovat a my vám váš vybraný přípravek rády pošleme, buď na dobírku, nebo po připsání platby na účet:

Mob.: 777 242 429
E-mail: info@akstudio.eu

Firma Janssen cosmetics, si nepřeje prodej krémů přes e-shop, protože chce dodržet poradenskou službu při výběru krému. Ale pokud krém znáte a používáte ho, není problém Vám ho zaslat.


Napište nám

Máte nějaký dotaz nebo se chcete objednat? Neváhejte nám nezávazně napsat, odpovíme Vám co nejdříve to bude možné.


    © 2024 akstudio.eu všechna práva vyhrazena.