Nadstandard ke kosmetice

Další možnosti, které můžeme nabídnout při kosmetice (cena se připočítává k základnímu ošetření)

Ampulka s účinnými látkami

Namáhaná pleť potřebuje intenzivní a rychle působící péči, kterou dodá koncentrát ve skleněné ampulce (antistresová, liftingová, hydratační, kaviárová atd.). Druh ampulky volíme podle stavu pleti.

Cena: +60 Kč
 

Pudrová (gumová) maska

Slupovací maska z mořských řas obsahuje 20x více minerálů než zelenina a 14x více vápníku než mléko. Řasy umí eliminovat vliv škodlivých chemických látek. Gumová maska zvyšuje průnik aktivních látek, intenzivně provlhčí a regeneruje. Míchá se přímo před aplikací, je silně detoxikační, modelážní a zvedá kontúry obličeje, účinek masky je znát na pleti až 14 dní. Krémovou masku si můžete dát samy doma:)

Cena: +190 Kč
 

Maska z mořských řas s arganovým olejem

Slupovací maska z mořských řas s arganovým olejem mořským fenyklem a hyaluronovou kyselinou s jemnou citrusovou vůní, pro pleť s vysokými nároky na obnovu lipidové vrstvy pokožky.

cena: + 270 Kč

Biocelulózová maska

Chladivá, jemná a komfortní maska má velmi vysokou hydratační schopnost, je vhodná pro všechny typy kůže, které potřebují rychlý transport hydratace. Maska má okamžitý účinek na redukci vrásek a okamžité vypnutí pleti. Zvláště dobře redukuje mimické vrásky, zvyšuje pružnost a elasticitu pleti a zpomaluje proces stárnutí.

Cena: + 300 Kč
 

Collagenová maska

Maska z čistého kolagenu dokonale vypne a vyhladí  pleť, čistý collagen má vysokou schopnost hydratace. Maska je obzvláště vhodná pro pleť, která trpí nedostatkem vlhkosti. Přípravek chybějící vlhkost doplní, a tak současně zlepšuje strukturu pokožky, které vrací vlhkost a zároveň podporuje regenerační proces pleti. Schopností kolagenu vázat velké množství vody, se vlhkostní deficit vyrovnává, pleť je chráněna před vysoušením, a tak přípravek zabraňuje tvorbě malých vrásek. Tvorba kolagenu se oživuje, povzbuzuje se činnost buněk a struktura kůže se zlepšuje. Pleť je pružnější a jemnější, vypadá svěže a odpočatě. Zpomaluje se proces stárnutí pokožky.

Cena: + 450 Kč


Napište nám

Máte nějaký dotaz nebo se chcete objednat? Neváhejte nám nezávazně napsat, odpovíme Vám co nejdříve to bude možné.


    © 2024 akstudio.eu všechna práva vyhrazena.