Manikúra

V AK Studiu nabízíme takzvanou suchou manikúru pro ženy i muže.

Postup manikúry je následující: jak název říká ruce se nenamáčí, ale jen odezinfikují a je-li třeba, tak odlakují, pak opilují do požadovaného tvaru a délky, po té se nanese odstraňovač kůžičky a po chvilce se provede úprava a odstranění zrohovatělé kůžičky okolí nehtů, pokud zákaznice chce nalakovat, odmastíme nehty a nalakujeme s předem vybraným lakem.

Nemusíte mít jen samostatnou manikúru. Pokud už si najdete na sebe čas, proč neudělat blaho pro své, tak upracované ruce? Můžeme vám nabídnout peeling rukou, který vám odstraní odumřelou rohovinu-šupinatění a po té zábal-masku na ruce.Po peelingu a zábalu budou ruce hladší a vláčnější, pokožka bude vypnutá a celkový dojem bude mladistvější. 

Na závěr procedury vám můžeme nabídnout velmi příjemnou masáž rukou a předloktí výživným krémem, současně se promasíruje dlaň, hřbet ruky, prsty a zápěstí.

Masáž vás zbaví ztuhlosti svalů na rukách, ruce budete cítit uvolněné. Masáž dlaní a prstů je příjemná zážitková masáž přinášející úlevu po celodenní námaze. Dlaně jsou plné reflexních bodů a masáží tak příznivě ovlivňujeme celé tělo.

Kosmetické přípravky, které používáme na manikúru jsou od české aromaterapeutické kosmetiky Nobilis Tilia, obsahují řadu luxusních rostlinných éterických olejů, které zamezují vysoušení a podráždění pokožky, naopak ji vyživují i chrání.

Cena

Cena manikúry: cca 30 min / 350 Kč

Wellness manikúra + peeling + zábal (maska) + masáž + regenerační krém: 60 min / 650 Kč

Cena za jendotlivé služby:

  • Klasické lakování :150 Kč

Napište nám

Máte nějaký dotaz nebo se chcete objednat? Neváhejte nám nezávazně napsat, odpovíme Vám co nejdříve to bude možné.


    © 2024 akstudio.eu všechna práva vyhrazena.