Můžete si u nás zakoupit

Vážené zákaznice, jak mnohé z vás už ví, můžete si u nás zakoupit pěstící kosmetiku JANSSEN Rády bychom vám oznámily, že jsme prodej rozšířily o další užitečné přípravky.

Dnes vám představím výrobky od firmy PURAX. 

Najdete u nás:

PURAX ANTIPERSPIRANT - BODY SPRAY - účinná ochrana před potem a zápachem. Silné tekuté složení udrží pokožku bez potu až 5 dní.

PURAX ANTIPERSPIRANT ROLL ON – unisexový přípravek, poskytuje kompletní ochranu před potem a zápachem v podpaží až na 7 dní. 

PĚNA NA RUCE PURAX HAND – ANTIPERSPIRANT- přípravek proti pocení rukou, redukuje nadměrné množství potu na rukou, zůstávají suché, pěna obsahuje i dezinfekci, ochrana proti bakteriím a virům.

PURAX DEODORANT CREAM - ideální pro ty, kteří se lehce až středně potí. Krém chrání před nepříjemným zápachem po celý den, bez parabenů, etylalkoholu, bez hliníkových solí a emulgátorů s vůní unisex.

                    

Dále nabízíme výrobky firmy Nobilis Tilia, Solární kosmetiku od různých značek, dekorativní kosmetiku, přípravky na ruce značky CND, produkty Energy - vyrobeny s respektem k principům tradiční čínské medicíny.

Pokud u nás nenajdete zrovna to co hledáte, objednáme vám to:)

Samozřejmostí je nabídka kávy , čaje a nealkoholických nápojů.