MOMENTÁLNĚ NEPROVÁDÍME!!!

Lash Lifting – Trvalá na řasy

Trvalá na řasy je moderní metoda pro ženy, které mají krátké, nebo dlouhé, ale rovné řasy. Kratší řasy po trvalé vypadají výraznější. Dlouhé a rovné řasy se pomocí trvalé natočí a zvednou, tím jsou delší. Řasy po trvalé se nemusí tak líčit a používat kleštičky. Naopak vhodně zvolenou řasenkou lze efekt trvalé ještě zvýraznit. Oči se rozjasní a opticky zvětší. Řasy trvalou netrpí ani se nelámou.

Na trvalou na řasy používáme také výrobky nejvyšší kvality RefectoCil® s inovativním systémem tvarování řas. Trvalá na řasy s vyživující recepturou kolagenu a cysteinu rychle působí, je bezpečná a jednoduchá aplikace.

Jak se provádí Lash Lifting (trvalá) na řasy?

Řasy se nejprve odlíčí nemastným odličovadlem, pak se vybere vhodná velikost natáček, podle délky řas. Poté naneseme na řasy lepidlo (co nejblíže ke kořínkům řas) přiložíme natáčku a tyčinkou přichytíme na řasy. Naneseme speciální gel, přikryjeme oči a vše necháme působit 15-20 minut. Potom odstraníme zbytek gelu, naneseme na řasy neutralizační tekutinu přikryjeme oči a opět necháme působit zhruba 15 minut. Nakonec se z řas odstraní všechny přípravky i natáčky a řasy se učešou.

Celá procedura zabere asi hodinu času. Řasy zůstanou krásně natočené po dobu dvou až tří měsíců. Pak lze trvalou opět opakovat.

V den, kdy jste k nám objednaná, nepoužívejte řasenku a kontaktní čočky!

Kdy se rozhodnout pro Lash Lifting (trvalou) na řasy?

Pokud je pro vás únavné každé ráno se líčit, být nalíčená-nenalíčená i o víkenduJ

Trvalá na řasy je obzvlášť vhodná na různé akce např. svatby, plesy, večírky anebo pro příležitost na které Vám záleží. Trvalou oceníte například i na dovolené, nebo pokud máte problémy s řasenkou, nosíte-li brýle, anebo jen tak pro své potěšení vyzkoušet něco nového.

Přijďte a vyzkoušejte, uvidíte, že budete příjemně překvapená a spokojená.

Cena

Cena a trvání procedury: 690 Kč / cca 60 min

Po trvalé je možné řasy ještě nabarvit. Výsledek po nabarvení je tak výrazný, že nemusíte nějaký čas vůbec používat řasenku. Cena trvalé na řasy + barvení řas: 790 Kč


Napište nám

Máte nějaký dotaz nebo se chcete objednat? Neváhejte nám nezávazně napsat, odpovíme Vám co nejdříve to bude možné.


    © 2024 akstudio.eu všechna práva vyhrazena.