Kosmetické ošetření

Pracujeme s německou luxusní kosmetikou JANSSEN Cosmeceutical. Produkty jsou vyráběny podle přísných evropských norem a kvalita je mimo jiné garantovaná certifikátem ISO 9001, který je každoročně obhajován. Celý sortiment produktů má atesty EU a samozřejmě výrobky odpovídají obecně platným předpisům, které se vztahují na kosmetické prostředky. 

V současné době JANSSEN Cosmeceutical dodává své výrobky do 60-ti zemí světa.
 

Varianty kosmetického ošetření:

1) Základní kosmetické ošetření

Ošetření zahrnuje: odlíčení, enzymatickou masku (uvolnění pórů před hlubokým čištěním a odstranění odumřelé rohoviny), hluboké čištění pleti pomocí expresoru (tzv. očko, nepohmožďuje okolní tkáň a má větší efekt než čištění rukama), jsou-li na pleti mílie– odstraníme je (bílé kuličky tvořené z tukových látek a odumřelých buněk se odstraňují sterilní jednorázovou jehličkou, vypichování není bolestivé), úprava obočí, masáž obličeje, krku a dekoltu. Během ošetření používáme gelové koncentráty vhodné pro daný typ pleti, aplikace masky ke zklidnění pleti (krémová, gelová ), je-li třeba použijeme ke zklidnění laser, závěrečný krém a jednoduché líčení.

Cena: 850 Kč (viz ceník)

 

2) Kosmetické ošetření dospělých bez masáže

Toto ošetření více využívají muži, liší se jen tím, že po čištění pleti se rovnou nanáší maska a vynechává se masáž. Popis ošetření viz Základní kosmetické ošetření.

Cena: od 750 Kč (viz ceník)

 

3) Kosmetické ošetření mladistvých

Ošetření zahrnuje odlíčení, enzymatickou masku, hluboké čištění pleti pomocí expresoru (tzv. očko, nepohmožďuje okolní tkáň a má větší efekt než čištění rukama), jsou-li na pleti mílie – odstraníme je (bílé kuličky tvořené z tukových látek a odumřelých buněk se odstraňují sterilní jednorázovou jehličkou, vypichování není bolestivé), úprava obočí, během ošetření používáme gelové koncentráty vhodné pro daný typ pleti, základní masku na zklidnění pleti, laser, nalíčení – nanesení  makeupu na podrážděnou pleť (podle přání zákazníka).

Cena:  450 - 650 Kč (viz ceník – cena se odvíjí od rozsahu akné, jiná cena je při čištění jen určité části obličeje a jiná při rozsáhlém čištění. Přesto je cena snížená, protože se jedná o nevýdělečné!)

 

4) Pánské kosmetické ošetření

Pánské kosmetické ošetření se provádí stejně jako dámské nebo kosmetické ošetření mladistvé pleti, ale většinou se neprovádí masáž obličeje, a proto se cena snižuje.

U mužů odstraňujeme chloupky na uších a v uších, upravujeme obočí – často vytrháváme dlouhé obočí a mezi očima (vše po poradě se zákazníkem).

Pokud je pánská kosmetika s masáží, cena je stejná jako základní kosmetické ošetření. Viz  Základní kosmetické ošetření.

Cena: od 750 Kč (viz ceník)

 

Dále vás může zajímat

Napište nám

Máte nějaký dotaz nebo se chcete objednat? Neváhejte nám nezávazně napsat, odpovíme Vám co nejdříve to bude možné.

Máte nějaký dotaz nebo se chcete objednat? Neváhejte nám nezávazně napsat, odpovíme Vám co nejdříve to bude možné.